Son Gönderi Tarihi: 19 Kasım 2013, Salı  ( Toplam 5 adet mesaj )
su haznesi temizliği
23 Mayıs 2011 Pazartesi , 01:01
asuman türkoğlu

07.11.2010'den beri Hepsiburada.com üyesi
en çok satan, çok pratik süpürge iddiası ile satılan arnika bora 4000 bana niçin pratik ve kolay gelmedi? 3-4 seferdir kullanıyorum, daha doğrusu süpürge ile mücadele ediyorum.. su haznesini temizlemek evi süpürmekden daha zor.. tüyler, saçlar su haznesindeki aparatlara dolanıyor... elimle bile ayıramıyorum, makasla kesmek zorunda kalıyorum... işim bitince hemen kaldıramıyorum, kuruması için ortada kalabalık yapmasına tahammül etmek zorundayım. bugün bu zorluklara içindeki aparatın sıkışması da eklendi... çok uğraştım ama çıkartamadım, tam temizlenmeden kaldırmak zorunda kaldım... şaşkın ve üzgünüm... hala ödemek borcunu ödemeye devam ettiğim arnika bora benim için hayal kırıklığı oldu... bana bir yol gösterin lütfen, ne yapmalıyım?
Mesajı Değerlendirin:
26 Kasım 2011 Cumartesi , 18:33
M.Fatih DEĞİRMENCİ

03.03.2006'den beri Hepsiburada.com üyesi
katılıyorum... pratiklikten uzak... su haznesi içindeki tüm aparatları çıkararak ve tabiki kullandıktan sonra çöpe atmak kaydıyla eldiven takarak ancak temizlenebiliyor... çözümü yok... eğer yeni aldıysanız iade etmek tek çözüm... ben kullanmaya devam ediyorum...
Mesajı Değerlendirin:
04 Aralık 2011 Pazar , 20:30
neslihan karaca

22.03.2007'den beri Hepsiburada.com üyesi
makineyi temizlemek evi temizlemekten zor valla. emiş gücü iyi ama hiç ama hiç pratik değil. eğer bilseydim temizliği daha kolay bir ürün alırdım. reklamlarındaki gibi suyu boşaltıp pisliğinden kurtulamıyorsun. saç halı kılı aparatlara bir yapışınca o pisliğe elimi sürmek zorunda kalıyorum. alacaklara tavsiyem hepa filtreli susuz bir ürün alsınlar
Mesajı Değerlendirin:
08 Eylül 2012 Cumartesi , 02:18
tuğba alkan

09.04.2012'den beri Hepsiburada.com üyesi
söylenecek tek şey var süper reklam ve ona aldanan zavallı ben bir evi süpürürken ekmek kırıntısı olmaz mı?ben bu süpürgeyi alırken ne düşünüyordum çok pişmanın eğer haftada bir kere ev süpürüyorsanız alın sorun olmaz ama çocuklu ve kalabalıksanız asla ama asla almayın pişman olursunuz paranıza yazık en basit örnek evi temizlemiş süpürgenizi temizlemiş ve kurulamışsınız işiniz bitti oh derken kırılan dökülen bir şey oluyor ve siz yeniden evle birlikte bir de süpürge haznesi temizliyorsunuz İYİ DÜŞÜNÜN ...
Mesajı Değerlendirin:
19 Kasım 2013 Salı , 23:44
mustafa kenan ertürk

23.07.2007'den beri Hepsiburada.com üyesi
bu yorumlarada bakarak karar verdim ve 2 gün önce sipariş ettim makineyi çekiş gücü ve eski süpürgelere göre tozla mücadelesi beni cezbetti fakat evde iki çocuk süpürge hergün çalışacak kırıntı çok oluyorhergün hazne temizliği hanıma yük olmasın diye buna da çözümüm kendi çapımda 2 makina almak oldu biri arnica 4000 haftada 2 genel temizliğe kullanma amaçlı diğeri arnicanın 1000 watlık hepa filtreli dik olanlardan günlük kullanım için en azından en ufak kırıntıyı almak için suluyu kullanmak zorunda kalmaz eşim sulu süpürgenin gücüylede haftada 2 genel temizliğini yapar tozdan kurtuluruz
Mesajı Değerlendirin: